We know a lot and are ready to share it with you!

  1. Start
  2. O mnie
  3. Oferta
  4. Przydatne linki
  5. Kontakt

Anna Blida

Jestem absolwentką Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego i władam biegle czterema językami obcymi: angielskim, francuskim, włoskim i rosyjskim. Moje "szlify" zdobywałam na różnych uczelniach i szkołach językowych poza Polską: we Francji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Wiele lat temu założyłam własną szkołę językową i sama prowadzę zajęcia z moimi uczniami. Z pracy czerpię podwójną satysfakcję: nie tylko przekazuję wiedzę moim uczniom, ale także rozwijam swoją życiową pasję, bo ucząc innych wciąż uczę się sama.

Każdy młody człowiek jest dla mnie dużym wyzwaniem. Po ponad 10 latach pracy wiem już, że skupienie się tylko i wyłącznie na "suchym" wykładaniu języka nie wystarczy by nauczyć skutecznie i byłoby pójściem na łatwiznę. Wkładam wiele wysiłku w to, by znaleźć w dziecku chęci i motywację do nauki, zwłaszcza, jeśli przychodzi ona z trudem.

Na tyle, ile to możliwe, staram się również przekazać moim uczniom własną pasję i entuzjazm. O ile bowiem talent do języka jest rzeczą wrodzoną, to zamiłowanie do nauki można w dziecku wykształcić.

Nie pracuję tak samo ze wszystkimi. Ucząc dzieci i młodzież w wieku od 8 do 19 lat musiałam nauczyć się dostosowywać swoje metody pracy do wieku uczniów. Mimo, że prowadzę zajęcia w grupach, każdemu dziecku indywidualnie poświęcam uwagę i wiem, że więcej osiągnę, jeśli nawiążę z nim dobry kontakt.

Niezależnie jednak od wszystkiego, zarówno ja, jak i moi uczniowie zobowiązani jesteśmy do wzajemnego szacunku i ciężkiej, systematycznej pracy. Staram się postępować jak doświadczony pedagog, kiedy jednak moje metody zawodzą, proszę o pomoc rodziców.

Zapisy

INFORMACJE I ZAPISY pod nr telefonu:

076 834 66 88
695 608 508


ZAPRASZAM

Jak mnie znaleźć

Ośrodek mieści się w Głogowie na ul. Wybickiego 24 (za szpitalem, naprzeciwko siłowni "Słoneczko").

tel. (076) 834 66 88, 695 608 508
e-mail jackblida@gmail.com

Więcej w dziale Kontakt